Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat : İstanbul’ un giderek öne çıkan semtlerinden olan Sancaktepe hızla gelişerek büyümeye devam etmektedir. 2008 yılında ilçe statüsü alan Sancaktepe taşınma sektörü olarak da ileri seviyeye taşımakta. İyi bir yatırım olarak geçen Sancaktepe taşınmak için büyük imkanlar sağlanmaktadır. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat şehir içi şehirler arası eşya depolama gibi işlemlerde daima Yurtiçi Evden Eve Nakliyat olarak yanınızdayız.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat sektörü firmaları arasında ilk firmalar arasına girmekte olan firmamız ( Yurtiçi Evden Eve Nakliyat ) profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile taşınma işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirmeyi sağlamaktayız. Firmamız tarafında Sancaktepe Evden Eve Nakliyat alanında uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Hasarsız , çiziksiz, darbesiz bir evden eve nakliyat hizmeti için bizi ( Yurtiçi Evden Eve Nakliyat ) seçebilirsiniz. Eşyalarınızı kırmızı patpatlarımızla veya streçlerimizle birlikte sarılmakta olduğu için güvenilir bir taşıma sunar. Kırışmasını istemediğiniz kıyafetlerinizi elbise dolaplarımıza itina ile yerleştirip elbiselerinizin ütüsünün bozulmamasını da sağlamaktayız. Yatağınızın kirlenmesini engellemek de olan yatak kılıflarımız da mevcuttur. Kırılacak eşyalarınızı beyaz gazetelerimizle sarıp kolilerimize yerleştirmekteyiz. Sargı malzememiz olan kırmızı patpatlarımız eşyanıza zararı en aza indirgemektedir. Lcd televizyonlarınız veya çok hassas eşyalarınız kırmızı patpatla en iyi şekilde sarılarak arabaya taşılır. Yani Yurtici Evden Eve Nakliyat ile güvendesiniz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat araçlarımızın içi suntalı ve çelik kasadır eşyalarınıza zararı engellemek için ayarlanmış özel suntaların bir araya gelmesiyle oluşan araç kasalarımızda eşyalarınıza zarar gelmesi imkansıza yakındır. Mutfak eşyalarınız düzgünce sarılıp kolilere yerleştirilerek kırılması engellenir. Eğer kolilerin içinde boşluk kalırsa kolilerin için de oynama yapar ve mutfak kırılacak eşyaların kırılma ihtimali artar. Dairenizde olan avizeler düzgün şekilde yerleştirilerek ( kırılması engellenecek şekilde ) zarar görmez ve sağlıklı bir taşıma olmuş olur. Duvar montaj sökümü yapılmaktadır fakat diğer evde duvara montaj ekibimiz tarafından yapılmamaktadır. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat uzman marangoz profesyonel çalışanımız olmakla birlikte genellikle takım şefi olmaktadır. Dolabınızın profesyonel sökümünü yapıp diğer evinizde tekrar montajını yapmakdan sorumludur. Ambalaj ve paketleme işlemlerimiz aşağıda bulunan galerimizde mevcuttur.Beyaz eşyalarınız ( Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Difriz, Kurutma Makinesi vb. ) eşyalarınız profesyonelce kırmızı patpatlar veya beyaz patpatlarımızla sarılır elemanlarımız tarafınca eşyanın arabaya sağlamca gitmesi sağlar.İstife düzgünce yerleştirildikten sonra diğer evde kurulumu yapılarak çalıştırılır ( Buzdolabı 2 saat sonra prize takılır ). Şoförlerimiz hassas araba kullanıp E sınıfı ehliyet ile araç kullanımını gerçekleştirmektedir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat sevkiyatlarımız da memnun olan müşterilerimiz bizim en büyük referansımız olmuştur. Bu sektörde en büyük koz, memnun müşteri potansiyelidir. Sizde mutlaka bunu göz önüne alarak nakliye ve taşıma işlerinizi yaptırın.

Eğer sizin de eşyalarınızı taşımanız için her hangi bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyarsanız mutlaka bizim ile irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Bu konuda firmamız kadrosu Uzman ekibi ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyacaktır. Gelişen yüzyıla uygun ve teknolojik araç gereçlerimiz ile her daim en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Firmamız bu ilçede konusunda sizi en çok memnun olacağınız şekilde nakliyat sevkiyatınızı kusursuz ve temiz titiz bir yetişmiş kadromuz ile zamanında ve tam olarak gerçekleştirecek ve sizde huzurlu bir şekilde evinize yada eşyalarınıza kavuşacaksınız. Fiyat teklifi almak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

DİKKAT !!

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat ‘ta telefonda veya mailde konuşulanlar diğer tarafta hatalı ( Eşyanıza 2+1 dedikden sonra 3+1 çıkarsa veya söylenilen kat 2 iken 3 veya 4 çıkarsa ) teknik ekibimize ek fiyat ödemek zorunda kalırsınız.

Yurtiçi Evden Eve Nakliyat İletişim

Fiyat teklifimiz için bizi arayın

Tel –  0 212 259 98 28

GSM – 0 532 701 77 91 / 0 535 371 13 41

 

Evden Eve Nakliyat Sargımız