Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat : Çekmeköy Evden Eve Nakliyat sevkiyatlarımız da memnun olan müşterilerimiz bizim en büyük referansımız olmuştur. Bu sektörde en büyük koz, memnun müşteri potansiyelidir. Sizde mutlaka bunu göz önüne alarak nakliye ve taşıma işlerinizi yaptırın.

Eşyanıza zarar gelmesi halinde yapılan işlemler sonucu eşyanız eski durumuna gelmediği takdirde sigorta devreye girerek ya yeni eşyanız verilir yada parası iade edilir.

Eşya taşımacılığında sektöründe lider olan firmamız size temiz ve toplu bir halde hizmet sunmaktadır.Evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize temiz bir hizmet sunmaktayız. Yeni bir dönem yaratan firmamız İstanbul genelinde halkımıza temiz ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.Evinize gelen ekibimizle A ‘dan Z’ esyanıza zarar vermeksizin hazırladıktan sonra yapılan taşıma işlemimiz profesyonel elemanlarımızla sağlıklı bir taşıma sunar. Değerli bildiğiniz ( sizin taşıyabileceğiniz tarzda ) eşyalarınızı yanınıza almanız tavsiye edilir. Ekibimiz güvenilir ve tecrübelidir dilerseniz anahtar teslimi yapıp evinizi terk edip gidebilirsiniz. Eşyalarınızı kırmızı patpatlarımızla veya streçlerimizle birlikte sarılmakta olduğu için güvenilir bir taşıma sunar. Kırışmasını istemediğiniz kıyafetlerinizi elbise dolaplarımıza itina ile yerleştirip elbiselerinizin ütüsünün bozulmamasını da sağlamaktayız. Yatağınızın kirlenmesini engellemek de olan yatak kılıflarımız da mevcuttur. Kırılacak eşyalarınızı beyaz gazetelerimizle sarıp kolilerimize yerleştirmekteyiz. Sargı malzememiz olan kırmızı patpatlarımız eşyanıza zararı en aza indirgemektedir. Lcd televiyonlarınız veya çok hassas eşyalarınız kırmızı patpatla en iyi şekilde sarılarak arabaya talırınız. Yani Yurtici Evden Eve Nakliyat ile güvendesiniz.

Eğer sizin de eşyalarınızı taşımanız için her hangi bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyarsanız mutlaka bizim ile irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Bu konuda firmamız kadrosu Uzman ekibi ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyacaktır. Gelişen yüzyıla uygun ve teknolojik araç gereçlerimiz ile her daim en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Evden Eve Nakliyat araçlarımızın içi suntalı ve çelik kasadır eşyalarınıza zararı engellemek için ayarlanmış özel suntaların bir araya gelmesiyle oluşan araç kasalarımızda eşyalarınıza zarar gelmesi imkansıza yakındır. Mutfak eşyalarınız düzgünce sarılıp kolilere yerleştirilerek kırılması engellenir. Eğer kolilerin içinde boşluk kalırsa kolilerin için de oynama yapar ve mutfak kırılacak eşyaların kırılma ihtimali artar. Dairenizde olan avizeler düzgün şekilde yerleştirilerek ( kırılması engellenecek şekilde ) zarar görmez ve sağlıklı bir taşıma olmuş olur. Duvar montaj sökümü yapılmaktadır fakat diğer evde duvara montaj ekibimiz tarafından yapılmamaktadır.Kartal Evden Eve Nakliyat uzman marangoz profesyonel çalışanımız olmakla birlikde genellikle takım şefi olmaktadır. Dolabınızın profesyonel sökümünü yapıp diğer evinizde tekrar montajını yapmakdan sorumludur. Ambalaj ve paketleme işlemlerimiz aşağıda bulunan galerimizde mevcuttur.Beyaz eşyalarınız ( Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Difriz, Kurutma Makinesi vb. ) eşyalarınız profesyonelce kırmızı patpatlar veya beyaz patpatlarımızla sarılır elemanlarımız tarafınca eşyanın arabaya sağlamca gitmesi sağlar.İstife düzgünce yerleştirildikden sonra diğer evde kurulumu yapılarak çalıştırılır ( Buzdolabı 2 saat sonra prize takılır ). Şöferlerimiz hassas araba kullanıp E sınıfı ehliyet ile araç kullanımını gerçekleştirmektedir.

Firmamız bu ilçede konusunda sizi en çok memnun olacağınız şekilde nakliyat sevkiyatınızı kusursuz ve temiz titiz bir yetişmiş kadromuz ile zamanında ve tam olarak gerçekleştirecek ve sizde huzurlu bir şekilde evinize yada eşyalarınıza kavuşacaksınız. Fiyat teklifi almak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

DİKKAT !!

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat’ta telefonda veya mailde konuşulanlar diğer tarafta hatalı ( Eşyanıza 2+1 dedikden sonra 3+1 çıkarsa veya söylenilen kat 2 iken 3 veya 4 çıkarsa ) teknik ekibimize ek fiyat ödemek zorunda kalırsınız.

Evden Eve Nakliyat Sargımız

Yurtiçi Evden Eve Nakliyat İletişim

Fiyat teklifimiz için bizi arayın

GSM – 0 532 701 77 91 / 0 535 371 13 41